Ankara Seul Aktarmasız Uçak Biletleri

Ülkemizin başkenti Ankara ilinden resmi adı Güney Kore Cumhuriyeti olan ülkenin başkenti Seul noktaları arasındaki uçak biletleri incelendiğinde aktarmasız ve aktarmalı olarak yolcu biletleri bulunabilmektedir. Ankara Seul Aktarmasız Uçak Biletleri incelendiğinde bu bileti bulmak zorlaşıyor ancak tek aktarmalı ve iki aktarmalı biletler mevcut olduğu görülüyor. Tek aktarmalı biletler incelendiğinde uçuş bileti fiyatlarının 2951 TL ile 4414 TL arasında olduğu gözükmekte, iki aktarmalı uçuş bileti fiyatları incelendiğinde ise 3129 ile 4652 TL arasında olduğu görülmektedir.

İki ülke başkenti arasında karşılıklı olarak yapılan seferlerde hizmete veren havayolu şirketleri Türk Hava Yolları, Asiane Airlines, Pegasus Airlines, Korean Air, Air Astana, Singapore Airlines ve Air China olarak karşımıza çıkmaktadır. İş, eğitim, tatil, turistik gezi amacıyla Seul şehrine aktarmalı ya da aktarmasız uçak biletleri ile ulaştıktan sonra burada neler yapabilirsiniz buna biraz bakalım.

Güney Kore’nin başkenti Seul her yıl yüz binlerce turiste ev sahipliği yapmakta ve turistlerini çok iyi bir şekilde ağırlamaktadır. Misafirperver tavırları ile gönülleri fetheden Koreliler ülke ekonomisine de büyük katkıda bulunuyorlar. Modern ve geleneksel kültürünü aynı potada eritebilmeyi başarmış olan Güney Kore Cumhuriyeti halkı kendilerini ziyaret eden turistlere büyük görsel şölenler sunuyor. Dünyanın en kalabalık şehirleri arasında yer alan Seul, Hangang nehri tarafından ikiye bölünüyor. Şehir bünyesinde saraylar, tarihi yapılar, tapınaklar gibi kökleri oldukça eskiye dayanan yapıları korumayı başarmış ve turistlerin göz bebeği haline getirmiştir.

Seul gezilecek yerler denildiği zaman ilk olarak akla gelen mekân Gyeongbokgung Sarayı’dır. Şehrin en eski yapıtlarından olan bu yapı, başına gelen maddi hasarlara rağmen ilk kez yapıldığı yıldan 270 yıl sonra tekrardan restore edilmiştir. Bunun yanı sıra Kore Savaş Anıtı Müzesi, Kore Savaşının ayrıntılarını gözler önüne sermekte ve ziyaretçilerini tarihsel bir yolculuğa çıkarmaktadır. Burada bir hatırlatma yapalım. Kore Savaşına bizim ülkemizin askerleri de katılmıştı ve Güney Kore Cumhuriyetinin yanında yer almıştı. Bu iki ülke arasında ilişkilerin her zaman dostane olduğunu bilelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir