Antalya Rusya uçak bileti fiyatı

Gününe göre değişen bilet fiyatları Antalya Rusya arasında yakında gerçekleşecek olan direk uçuşların yanı sıra, uçmak isteyeceğiniz firmaya göre çok çeşitlilik gösterse de size uygun bir fiyat mutlaka bulunacaktır, zira turizm cennetimiz Antalya’dan özellikle yaz aylarında, pek çok firma Rusya’ya uçuş düzenlemektedir. Direkt uçuşlar için özellikle yerli firmalar THY, Pegasus, Onurair tercih edilmektedir. Türk Hava Yolları Rusya’nın 35 havaalanına uçuş düzenlemekte olup, ayrıca diğer şehirler içinde anlaşmalı şirketler vasıtasıyla, aktarmalı olarak ulaşım sağlamaktadır. THY öncelikle başkent Moskova’ya düzenli seferler yapmaktadır. THY fiyatları sezona göre değişiklik göstermekle birlikte, özellikle business sınıf uçuşlarda en iyi hizmeti verdiğinden dolayı tercih edilmektedir. Ekonomi sınıf uçuşlarda ise, erken rezervasyon ve diğer kampanyalı biletlerde oldukça uygun fiyatlar sunulmaktadır. Tabi THY rahatlığı, biraz fiyat farkını makul kılmaktadır.

Antalya kalkışlı Rusya uçuşlarında, diğer firmalar da erken rezervasyon ve kampanyalarla oldukça uygun fiyatlar sunmaktadır. Dönemsel yapılan kampanyalarda da bilet fiyatları oldukça düşmektedir. Pegasus havayollarının yaptığı iş adamı kampanyası örneğinde olduğu gibi, sabit bir ödeme yapılması halinde uygun fiyata Rusya uçuşları sağlanabilmektedir. Onurair firması da düzenli seferler ile Antalya’dan, Rusya’nın öncelikle başkent Moskova’ya uçmaktadır. Belirtilen firmalar dışında, turizm sezonunda tur şirketleri tarafından Antalya’ya turist taşıyan uçaklar, dönüş uçuşlarında Rusya’ya çok uygun fiyata yolcu taşımaktadır. Bu sezonda Türkiye’nin diğer şehirleri yerine Antalya’dan Rusya’ya uçmak oldukça avantajlı olmaktadır. Rusya da iş yapan firmaların işçi götürmekte bu yöntemi tercih ettiği görülmektedir.

Düzenli sefer yapan bir diğer firma Rus havayolları Aeroflot tur. Aeroflot Antalya’dan, Moskova dışında Rusya’nın tüm şehirlerine aktarmalı olarak ulaşım sağlamaktadır. Firmanın uçakları eski Rus uçakları olduğundan alıştığımız THY konforunu asla sunmasa da, Rusya’nın en ücra şehirlerine gitmesinden dolayı mecburen tercih edilmektedir. Üstelik fiyatları diğer firmalara göre daha uygundur.Antalya’dan Rusya’ya uçuşlarda kullanılabilecek bir diğer yöntem, özellikle Balkan ülkelerinden gelen firmalardan uygun fiyata dönüş bileti alınmasıdır. Mesela; Belgrad uçağı ile dönüş sağlandığında, Belgrad’tan Rusya’nın pek çok şehrine uygun fiyatla gidiş sağlanabilir. Balkan başkentlerinden özellikle Moskova’ya çok uygun fiyata uçuşlar bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir