Giresun Batman İndirimli Uçak biletleri

Yayla turizmi gelişmiş Giresun ile dünyaca ünlü Hasankeyfe ev sahipliği yapan Batman arasında indirimli yolculuk yapabilmek için biletleri erken vakitlerde almak gerekir çünkü uçak fiyatları yolculuk yaklaştıkça artmaktadır. Giresun Batman İndirimli Uçak biletleri alınarak bu seferlerin aktarmalı olarak gerçekleştirildiği dikkate alınarak biletleri daha indirimli alabilmek için yolculuk planlarını erkenden yaparak biletleri almak gerekecektir. Ekonomi sınıfında gerçekleştirilecek yolculuğun indirimli fiyatı 185,38 TL’dir. Bu fiyatla bilet alabilmenin tek şartı yolculuk planlarını haftalar öncesinden yapıp biletleri almaktır. Yoksa yolculuk zamanı yaklaştıkça bu fiyat 591 TL’ye kadar çıkmaktadır. Business Class ve First Class’ta yapılacak yolculuklar daha yüksek meblağlara sahip olup Promosyon biletleri ise indirimli fiyatlardan çok daha uygun olacaktır.

İndirimli biletler gibi promosyonlarda erkenden tükenmektedir. Özellikle çok yolculuk yapanlar yolculuk saatine yakın vakitlerde alınan biletlerin çok yüksek olacağını ve promosyonların da sınırlı sayıda olduğunu bildiğinden satışlar başladığında hemen biletlerini almaktadır. Promosyondan alınarak yapılan havayolu ulaşımı karayolu ulaşımından bile daha uyguna mal olmaktadır. Karayolunun zorlu ve zahmetli seyahati yerine promosyonları takip etmek daha pratik olacaktır. Promosyonlarda iade, iptal ve değişiklik olmayacağını unutmamalı. Firmalar boş koltukla uçup seferin maliyetini karşılayamamaktan çekindiklerinden belli bir sınıra kadar olan biletleri indirimli satmaktadır. Seferin maliyeti çıkarıldıktan sonra fiyatları yükselteceğinden indirimi kaçırmamak için acele etmekte fayda vardır. Zamandan kazanmak ve maddi tasarruf sağlamak için bu şarttır.

Ordu Giresun Havalimanı ile Batman Havalimanı arasında Türk Hava Yolları ve Anadolujet taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içerisinde farklı saatlerde gerçekleştirilen seferler aktarmalı olarak gerçekleştirilmektedir. Ankara Esenboğa, İstanbul Atatürk ve İstanbul Sabiha Gökçen havalimanlarından gerçekleştirilen bu aktarmalı yolculukların süresi 3 saat 20 dakika ile 12 saat 20 dakik arasında değişmektedir. Sabah saatlerinde Türk Hava Yollarının saat 04.50’de, Anadolujet’in ise saat 06.00’da seferi bulunmaktadır. Yolculuğunu öğlene doğru yapmak isteyenler için ise saat 09.55 ve 10.15’te Anadolujet’in seferi vardır. Öğle Anadolujet’in saat 12.20’de, akşam ise saat 20.50’de yine Anadolujet firması uçuş gerçekleştirmektedir. Yolcular tercihlerine göre günün farklı saatlerinde gerçekleştirilen bu seferlerden birini seçip yolculuğunu hızlı ve konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir