İndirimli Bangkok Uçak Bileti Fiyatları

Ülkemizin birçok noktasından resmi adı ile Tayland Krallığı ülkesinin başkenti olan Bangkok şehrine karşılıklı olarak yapılan yolculukların indirimli fiyatları incelendiğinde bu uçak biletlerini ülkemizin pek çok ilinden bulabiliriz. İki ülke arası yapılan uçuşlarda kimi noktalar arasında yapılan seyahatlerde zaman zaman indirimli uçak bileti fiyatlarına rastlayabiliriz. İndirimli Bangkok Uçak Bileti Fiyatları olarak satın alabilmenin en iyi yolu erken rezervasyon fırsatlarından yararlanmaktır.  İstanbul’dan aktarmasız seyahat ücretleri 2796 TL ila 3014 TL arası olmakla beraber tek aktarmalı uçuşlarda ise fiyat aralığının 1618 TL ile 2478 TL arası olduğunu görebiliriz.

Bangkok’a gitmek için ülkemizin şu şehirlerinden kalkış yapabilirisiniz; İstanbul, Ankara, Dalaman, Tekirdağ, Adana, Adıyaman, Ağrı, Antakya, Diyarbakır, Elazığ, Erzincan, Erzurum ve daha birçok şehir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bangkok’a olan aktarmalı ya da aktarmasız olarak yapılan uçuşlar incelendiğinde bu uçuş hizmetlerini veren pek çok firma karşımıza çıkmaktadır. Türk Hava Yolları, Ukraine İnternational, Thai Airways, Gulf Air, Egypt Air gibi uçuş hizmeti veren hava yolu şirketlerinden biletlerinizi temin edebilirsiniz.

Tayland Krallığı’nın başkenti olan Bangkok turistlik açıdan dünyaca ünlü bir kenttir. Günün 24 saatinde yaşamın devam ettiği Bangkok’ta gencinden yaşlısında toplumun tüm kesimlerine hitap eden mekânlar bulunmaktadır. Bangkok’ta gezilecek yerlerin başına kesinlikle Büyük Saray eklenmelidir. 1782 yılında inşa edilen bu saray ziyaretçilerinin Tayland kültürünü anlamınsa yardımcı olmaktadır.

ntik dönemde yapılan bilimsel çalışmalar, geleneksel masaj eğitimleri, meditasyon ile öne çıkan Yatan Buda Heykeli listemizin ikinci sıransın da yer alabilir. Dev bir boyutu olan Yatan Buda Heykeli kimi araştırıcılara göre ülkenin ilk üniversitesi olarak kabul edilmektedir.

Yüzen Çarşılar bölgesini de gezilebilecek yerler listesine ekleyebilirsiniz. Bu bölgede Bangkok’un yerel kültürünü yakından inceleyebilirsiniz.  Tayland’a has lezzetlerini, sebzeleri ve meyveleri ucuza tadabilirsiniz. Öte yandan hediyelik eşyaları da bu pazarda bulabilirsiniz. Yüzen Çarşılar bölgesinde kurulan Pazar klasik pazarlar gibi stantların açılması şeklinde kurulmamaktadır. Kıyıya yanaşan teknelerde sergilenen ürünler buradan alıcıları ile buluşuyor. Hazır Bangkok’a gelmişken Çin Mahallesi’ni de ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir