İndirimli Hartum Uçak Bileti Fiyatları

Sudan içerisinde yer alan Hartum ile İstanbul arasında seyahat etmek isteyenlerin alacakları uçak bileti zaman zaman yapılan kampanyalar sayesinde indirimli hale gelmekte ve fiyatları da farklı oranlarda ucuzlamaktadır. Hartum’a yapılan uçak seferlerine ait biletlerin fiyatları hakkında bilgi almak isteyen kişiler çoğu zaman interneti kullanarak indirimli Hartum uçak bileti fiyatları yeterli bilgiye ulaşabilmektedirler. Buraya seyahat etmek isteyen kişiler için iki farklı alternatif yol bulunmaktadır. Bu farklı yollardan ilki aktarmasız seferlerdir ki insanlar genellikle bunları tercih etmektedir. Fakat bunun dışında aktarmalı olarak yapılan uçuşlar da vardır ve insanlar böylece uçuşlarda önce farklı merkeze götürülmekte ve burada uçak değişikliği yapılarak yolculuk tamamlanmaktadır.

İstanbul ile Hartum arasında hizmet veren Türk Hava Yolları, haftanın her günü aktarmasız uçuşlar düzenlemektedir. Yapılan bu seferlere ait uçak biletlerinin fiyatı ise ortalama olarak 2.700 TL’dir. Yolculuk böyle yapıldığında ortalama 4 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Aktarmalı olarak yapılan uçuşlarda ise uçaklar Avrupa ülkelerinden bir tanesine ya da Mısır’a inmekte ve burada bir süre beklemektedir. Buna bağlı olarak seyahatin süresi 10 saate kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla da insanlar daha fazla yorulmaktadır. Aktarmalı olarak yapılan seferlere ait uçak biletlerinin fiyatları da ortalama olarak bu seviyelerdedir. Dolayısıyla da kişiler mecbur kalmadıkça bunları tercih etmemektedir. THY tarafından verilen hizmetlerin kalitesinin çok yüksek olması, biletler için ödenmesi gereken ücretlerin daha fazla olmasına neden olmaktadır.

Hartum şehri Sudan’ın başkentidir ve ülkenin en büyük şehri olarak bilinmektedir. Bölgede yer alan Beyaz Nil ile Mavi Nil’in birleştiği yerde kurulmuş bir kenttir ve bundan dolayı son derece özeldir. Kendine has bir mimarisi olan şehir, çok uzun yıllar Avrupalı ülkelerin sömürgesi olarak kalmıştır. Bundan dolayı da sömürge dönemlerinin etkisi de görülmektedir. Kentte yer alan bozulmamış doğa, buraya gelen insanların en fazla ilgisini çeken unsurlardır. Ormanlar ve bunların içerisinde yer alan göller çok özel görüntülerin oluşmasını sağlamış ve ortaya doğa harikası bir manzara çıkmıştır. Ayrıca geçmiş yıllarda yapılan binalardan bazıları da ilgi görmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir