Nevşehir İstanbul Uçak Bileti

Peribacaları ile özdeşleşmiş Kapadokya’da bulunan kentimizin Nevşehir Kapadokya Havalimanından İstanbul’a birçok hava yolu şirketinin seferleri olduğundan ziyaret edecekler için bolca uçak bileti seçeneği sunulmaktadır. Dünyada nadir rastlanan doğal güzelliklerden olduğu için Unesco tarafından Dünya Kültür Mirası listesine alınan Peribacalarına, yer altı şehirlerine ev sahipliği yapan Nevşehir dünya ve Türkiye’den yerli yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilmektedir. Lavların, küllerin, rüzgar ve yağmurun etkisi ile doğal olarak oluşan peribacalarını görmeye Nevşehir’e gelen ziyaretçi ve yolcu talebinin çok olmasından, hava yolu şirketi alternatifi ve buna bağlı olarak günün değişik saatlerinde gerçekleşen uçak seferi sayısı ve o nispette de uçak bileti seçenekleri çoktur.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın sabah 09:50 ve 20:05 saatinde olmak üzere iki adet, Pegasus Hava Yolu şirketinin saat 17:40’ta bir adet uçak seferi bulunmaktadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan kalkış yapan uçak, 11:20 civarlarında İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş yapmakta olup Nevşehir-İstanbul hava yolu seyahati yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir. Bu yolculuğu karayolu yapmak isteyenlerin yaklaşık 8 saatlik bir otobüs yolculuğunu göze almaları gerekmektedir. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na hava yolu seyahatini ekonomik sınıftan, promosyonlu, indirimli veya kampanyalı biletlerden alarak cazip fiyatlarla yolculuk yapabilir, Business ve First Class kabinlerden alacağınız uçak biletiyle lüks bir yolculuk yaşayabilirsiniz.

Hava yolu şirketleri, 0-2 yaş arasında olup koltuk işgal etmeyen bebeklere, 2 yaşını doldurmuş ve 13 yaşından gün almamış olanlara, 13 ile 25 yaş arasında bulunan öğrencilere ve 65 yaş üzerinde bulunan yolculara uçak biletlerinde belirli oranlarda indirim uyguladıkları da unutulmamalıdır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı’ndan başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin Ankara, Merzifon, Samsun, Diyarbakır, Hatay, Adana, Antalya, Trabzon, Malatya, İzmir, Bodrum, Dalaman kentlerine Türk Hava Yolları, Anadolu Jet, Pegasus, Sunexpress, Onur Air, BoraJet, İzAir hava yolu şirketlerinden günün ve haftanın farklı saatlerinde uçak seferleri olduğu gibi Dünya’nın Londra, Paris, Frankfurt, Düsseldorf, Berlin, Stuttgart, Köln, Bakü, Amsterdam gibi ünlü kentlerine de tarifeli uçak seferleri bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir