Ordu Adana Uygun fiyatlı uçak bileti bul

Karadenizin güzel şehri Ordu ile Akdeniz Bölgesindeki Adanan arasında uygun fiyatlı havayolu ulaşımı gerçekleştirmek isteyenler online sitelerin bul butonun kullanarak bileti almalı ve uçak yolculuğunu gerçekleştirmelidir. Ordu Giresun Havalimanından Adana Şakirpaşa Havalimanına direkt uçak seferi bulunmamakla birlikte aktarmalı yapılan seferlerle uygun fiyatlı yolculuk yapmak için bileti sitelerin Ordu Adana Uygun fiyatlı uçak bileti bul imkanları değerlendirilerek alınabilir. Ordu Giresun Havaalanı ile Adana Şakirpaşa Havaalanı arasında Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolujet firmaları hizmet vermektedir. Direkt sefer olmamasına rağmen bir aktarmalı olarak gerçekleştirilen bu yolculuklar ortalama 3 saat 30 dakika kadar sürmektedir. Aktarma arasında bekleme süresine göre bu süre uzayabilmektedir. Karayolu ile 14 saat sürdüğü düşünüldükçe havayolu ulaşımının daha hızlı olduğu görülecektir.

Ordu ile Adana arasında gerçekleştirilecek uçak yolculuğunun en uygun fiyatı 107,38 TL’dir. Bu iki rota arasındaki yolculuğun maliyeti 515.99 TL’ye kadar ve daha fazlasına çıkmaktadır. Daha uygun fiyatlar ile bilet alabilmek için erken rezervasyon yaptırmak şarttır. Her uçakta belirli sayıda ve sınırlı koltuk için geçerli olan ve sivil havacılık sektöründeki en uygun fiyatlara sahip olan promosyon biletler erken tükenmektedir. Sınırlı sayıda olduğundan hemen tükenen promosyon biletler oldukça karlıdır. Promosyonu kaçıranlar çok geçmeden alış yaparlarsa yine uygun fiyatları yakalayabilirler. Çünkü firmalar boş koltukla uçmak istemediğinden promosyonlardan sonra da uçuş masrafını çıkacakları kadar koltuğu daha uygun fiyatlara satmaktadır. Masrafı karşıladıktan sonra kar amaçlı satışlara geçip fiyatları yükseltmeye başlamaktadırlar.

Türk Hava Yolları, Pegasus ve Anadolujet yaptıkları aktarmaları İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen ve Ankara Esenboğa üzerinden yapmaktadırlar. Sabah saatlerinde 2 adet sefer bulunmaktadır. Türk Hava Yolları sabah 04.50’de, Anadolujet ise saat 06.00’da uçmaktadır. Öğlene doğru ise Pegasus firması saat 09.40’ta, Anadoujet’in saat 10.15’te, Türk Hava Yollarının ise saat 12.20’de toplam 3 adet sefer yapılmaktadır. Akşama kadar ise Anadolujet saat 14.55’te, Türk Hava Yolları ise saat 18.05’te toplam 2 sefer vardır. Gece saatlerinde Pegasus Havayollarının saat 21.15’te, Anadolujet firmasının ise saat 21.40’da uçuşu bulunmaktadır. Günün her saatinde Ordu ile Adana arasında uçmak mümkündür. Yolculuk süresinin aktarma arasındaki bekleme süresine göre değişeceğini unutmamak gerekir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir