Ordu Giresun Havalimanı ücretleri

Açıldığı günden buyana denizin içine yapılan Ordu-Giresun Havalimanı çok kez gündem olmuş uygun fiyat tarifeleriyle ücretleri diğer havalimanlarına göre daha uygundur, aktarmasız olarak yapılan uçuşların fiyatları biraz daha ekonomikken aktarmalı olarak yapılan uçuşların fiyatları biraz daha pahalıdır ekonomik olmayabilir. Ordu-Giresun Havalimanı’ndan uçuş yapmak isteyenlerin aktarmasız olan uçuşları tercih etmeleri daha uygun olacaktır.

Ordu-Giresun Havalimanından İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına veya İstanbul Atatürk Havalimanına seyahat etmek isteyenler günün hemen hemen her saatinde ve ekonomik olarak uygun uçak bileti bulabilirler. Ordu – Giresun Havalimanı’ndan İstanbul havaalanlarına 80 ila 150 lira arasında uçuş fiyatı vardır. Ordu – Giresun’dan Ankara Esenboğa’ya uçuş aktarmasız uçuşlarda ortalama 75 lira iken İstanbul havaalanlarından aktarmalı olan uçuşların fiyatları 140 ila 340 lira arasında değişmektedir. Ordu – Giresun Havalimanı’ndan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na aktarmasız olarak uçuş yoktur sadece aktarmalı uçuşlar vardır, İstanbul havalimanlarından ve Ankara Esenboğa Havalimanından aktarma yapılır. Ankara ve İstanbul aktarmalı Ordu – Giresun Uçakları İzmir’e ortalama 142 ila 332 lira arasında bir fiyat ile uçuş yapmaktadır. Ordu – Giresun Havalimanından Antalya Havalimanına aktarmasız uçuş yoktur, Ankara Esenboğa ve İstanbul havaalanlarına aktarmalı olarak yapılan uçuşlar ortalama 140 ila 300 lira arasında değişmektedir.

Ordu Giresun Havaalanından Bodrum Milas Havalimanına aktarmasız olarak uçuş yoktur, aktarmalı olan uçuşların fiyatları ortalama 125 lira ile 330 lira arasında değişmektedir. Ordu – Giresun Havalimanı’ndan Hatay Havalimanı’na aktarmasız olarak uçuş yoktur, İstanbul havaalanları ve Ankara Esenboğa Havalimanı aktarmalı uçak bileti fiyatları ortalama 185 lira ile329 lira arasında değişmektedir. Ordu – Giresun Havalimanı’ndan Adana Havalimanı’na aktarmasız olarak uçuş yoktur, Ankara Esenboğa ve İstanbul havalimanlarına aktarmalı olarak yapılan uçuşların fiyatları ortalama olarak 184 lira ile 329 lira arasında değişmektedir. Ordu – Giresun Havalimanı’ndan Trabzon Havalimanı’na aktarmasız olarak uçuş yoktur, Ankara Esenboğa ve İstanbul havalimanları aktarmalı olarak yapılan uçuşların fiyatları ortalama 115 ile 376 lira arasındadır.

Ordu – Giresun Havaalanı’ndan aktarmalı olarak yapılan uçuşlar daha fazladır, aktarmasız yapılan uçuşlar azdır. İstanbul havaalanları ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan akratma yapılarak ulaşım sağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir