Senegal İzmir uçuş seçenekleri

Senegal ile İzmir arasındaki uçuş seferleri, diğer Afrika ülkelerine nazaran seçenekler bakımından daha dar olmakla beraber sadece Senegal’in başkenti Dakar’dan uçuş bileti bulmak mümkündür. Türkiye’den Senegal’e uçuş yapmak isteyen biri aynı şekilde sadece Dakar’a uçuş yapabilmektedir.

Dakar ile İzmir arası uçuşları incelediğimizde uçuş tiplerini şöyle sıralayabiliriz: Royal Air Maroc ve Onur Air şirketleriyle 2 aktarma, Royal Air Maroc ve Türk Hava Yolları şirketleriyle 2 aktarma, Royal Air Maroc ve Atlas global şirketleriyle 2 aktarma, Türk Hava Yolları ve Onur Air şirketleriyle 2 aktarma, Mauritania Airlines, Türk Hava Yolları ve Onur Air şirketleriyle 2 aktarma ve Mauritania Airlines ve Türk Hava Yolları şirketleriyle 2 aktarma olarak karşımıza çıkmaktadır. İzmir ile Dakar arası uçuşları incelediğimizde uçuş tiplerini şöyle sıralayabiliriz: Onur Air ve Air Algerie şirketleriyle 2 aktarma, Pegasus Airlines ve Air Algeria şirketleriye 2 aktarma, Sun Express, Tap Air Portugal ve Kenya Air ways ile 3 aktarma, Onur Air, Türk Hava Yolları ve Mauritania Airlines şirketleriyle 2 aktarma, Onur Air ve Türk Hava Yolları şirketleriyle 1 aktarma, Türk Hava Yolları ve Air Algeria şirketleriyle 2 aktarma, Royal Air Maroc ve Air Algeria şirketleriyle 2 aktarma, Türk Hava Yolları ve Mauritania Airlines şirketleriyle 2 aktarma, Atlas global ve Air Algeria şirketleriyle 2 aktarma, Onur Airs, Ethiopian Airlines ve ASKY Airlines şirketleriyle 3 aktarma, Türk Hava Yolları, Ethiopian Airlines ve ASKY Airlines şirketleriyle 3 aktarma olarak karşımıza çıkmaktadır.

2 ve 3 aktarmalı uçuşlarda ara duraklar İstanbul Atatürk Havaalanı, AddisAbaba, Bamako ,Kazablanka Muhammed V, İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı, Marsilya, Cezayir olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilet fiyatlarını inceleyecek olursak Dakar’dan İzmir’ uçuşlarda tek aktarmalı biletler 7325 TRY, 2 aktarmalı biletler 2807-7057 TRY arası, 3 aktarmalı biletler 1977-3555 TRY arasında fiyatlandırılmıştır. Dakar’dan İzmir’e uçuşlara baktığımızda tek aktarmalı biletler 8148 TRY iken 2 aktarmalı biletler 1768-8285 TRY arası, 3 aktarmalı biletler ise 13389-23035 TRY arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir