Sivas İstanbul Uçuş bilgileri

Bir çok sebepten dolayı Sivas İstanbul arasında uçakların doluluk oranları devamlı yüksektir, iki il arasında uçuş bilgileri günlük olarak fazla değişkenlik göstermese bile fiyatlar devamlı güncelleniyor. Ticaret için seyahat yapacak olanlara üç hava yolu şirketinin günün farklı saatlerinde dört seferi bulunmaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na Pegasus yolu şirketinin sabah 08:30, Anadolu Jet Hava yolu şirketinin ise öğleden sonra 16:30 saatinde, Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan İstanbul Atatürk Havalimanı’na Türk Hava Yolları’nın öğle 13:10 saatinde ve akşam 20:05 saatlerinde direk uçuş seferleri bulunmaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na uçuş yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika, İstanbul Atatürk Havalimanı’na ise 1 saat 40 dakika sürmekte, yolculuk süresi mevsim ve hava şartlarına göre değişebilmektedir.

Hava yolu seyahatleri daha konforlu ve hızlı olduğundan vaktini yollarda geçirmek istemeyenler tarafından sıkça tercih edilmektedir. İç Anadolu’da bulunan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan saat 08:30 da havalanan uçak, 723 km uzakta bulunan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na saat 10:00 civarlarında inmektedir, karayolu ile yaklaşık 10 saat sürecek olan yolculuk 1 saat 30 dakikada gerçekleşerek yolcuların hayatını kolaylaştırmakta, zahmetsiz bir yolculuk imkanı tanımaktadır. Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan İstanbul’a seyahat etmek isteyenler indirimli, kampanyalı veya promosyon bilet imkanlarından yararlanıp oldukça cazip fiyatlara uçak bileti alabilir, ücreti biraz daha fazla olsa da Business classtan alacakları uçak biletiyle de oldukça konforlu ve lüks bir seyahat geçirebilirler.

Sivas, İç Anadolu Bölgesinin en eski ve önemli kentlerinden biri, İstanbul ise tarihin, turizmin, eğlence ve ticaretin merkezi olmasından dolayı bu iki şehir arasında oldukça fazla sefer yapılmakta İstanbul’un yanı sıra Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi Türkiye’nin farklı şehirlerin hava limanlarına da seferler bulunmaktadır. Bu şehirlere hava yolu seyahati şehir merkezine yaklaşık 23 kilo metre uzakta bulunan Sivas Nuri Demirağ Havalimanı’ndan Pegasus, Anadolu Jet, Türk Hava Yolları, Atlas Global, Onur Air, Borajet gibi hava yolu şirketleri aracılığıyla hafta içi ve hafta sonu gidiş ve dönüş seferleri olarak yapılmaktadır. Yurt içine olduğu gibi yurt dışında da belirli merkezlere uçuşlar gerçekleşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir