Zürih Uçak Bileti Ara

İsviçre içerisinde yer alan önemli kentlerden olan Zürih Havalimanına ülkemizden gitmek isteyen kişiler için ara ara hava yolu şirketleri tarafından indirimler yapılmakta olup buna bağlı olarak insanlar uçak bileti için çok daha az ödeme yaparak hem daha ucuza hem de daha kısa sürede seyahat edebilme imkanını yakalamaktadır. Avrupa’nın en önemli kentlerinden bir tanesi olarak gösterilen Zürih ile ülkemizin en büyük kenti olan İstanbul arasında gün içinde çok sayıda uçuş düzenlenirken bunların çok büyük bir kısmının aktarmalı olması yolculuğun normale göre daha uzun sürmesine neden olmaktadır. Fakat İstanbul ile burası arasında yapılan aktarmasız uçuşları tercih eden kişiler bu kadar uzun süre beklemeden seyahatlerini tamamlayabilmektedir.

Ülkemizden Zürih’e aktarmasız olarak gitmek isteyen kişiler için tek seçenek İstanbul olup bunun dışındaki kentlerin bir kısmından aktarmalı seferler yapılmaktadır. Söz konusu aktarmasız seferler Türk Hava Yolları ve Pegasus tarafından gerçekleştirilmektedir. THY tarafından yapılan seferlerin ortalama fiyatı 400 TL iken Pegasus çok daha ucuza bilet satışı yapmaktadır. Yaklaşık 250 TL’ye seyahat edebilme imkanı sunan Pegasus gün içinde sadece bir defa uçuş düzenlerken THY tarafından günün üç farklı bölümünde uçuşlar düzenlenmektedir. Dolayısıyla da insanlar istedikleri zaman diliminde seyahat edebilme imkanını yakalamaktadır. Yolculuk süresi ise 2 saat 55 dakika sürmekte ve insanlar kara yoluna göre çok daha kısa sürede buraya ulaşmaktadır.

Zürih kentinde çok sayıda gezilecek bulunmakta olup buna bağlı olarak kent yıl içinde dünyanın dört bir yanından gelen misafirleri konuk etmektedir. Kentin tamamında kullanılan mimari kente ayrı bir hava katmakta ve buna bağlı olarak da muhteşem görüntüler kentin farklı noktalarında yer almaktadır. Bunların dışında Orta Avrupa coğrafyasından kaynaklanan çok sayıda doğal güzellik de kent sınırları içerisinde yer almaktadır. Şehirde yer alan yapıların önemli bir bölümü kilise ve bazilika tarzı yerlerden oluşmaktadır. Bunların dışında müze tarzındaki yerlerin sayısı da bir hayli fazladır ve kente gelen kişiler de bu tür yerleri gezerken çok büyük keyif almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir